Polat Vakfı

Deprem bölgesinde Adnan Polat’ın gençlere yönelik yaptırdığı Suna Polat Gençlik Merkezi’nde Öğretmenler Günü kutlandı.

Geçtiğimiz günlerde Polat Holding Yönetim Kurulu Başkanı ve Galatasaray eski Başkanı Adnan Polat’ın merhum annesinin adını verdiği, Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Başkanvekili Erden Timur’un da katılımıyla Hatay’ın Samandağ ilçesinde açılışı gerçekleştirilen, Suna Polat Gençlik Merkezi, 24 Kasım Öğretmenler Günü kutlamasına ev sahipliği yapıyor. Samandağ Belediyesinin Organize ettiği kutlamaya, bölgedeki öğretmenler aileleriyle katılarak günün anlam ve önemini, şarkılarla, türkülerle yaşatmak için bir araya geldiler.

Bilgi için: Karin Şamo / İdea Halkla İlişkiler: [email protected]

Polat Vakfı Hakkında

Ocak 2023’de Adnan Polat ve ailesi öncülüğünde kurulan POLAT Vakfı’nın gayesi Türkiye’de eğitim, spor, çevre ve kültür alanlarında tesis ve sosyal yardımlaşma yoluyla toplumumuza destek olmakla birlikte bu alanlardaki faaliyetleriyle Türk insanlarının kültür ve eğitim seviyeleri yüksek, Cumhuriyet ilkelerine bağlı, memlekete faydalı bireyler olarak yetişmelerine katkı sağlamaktır.

Şubat 2023’de gerçekleşen Kahramanmaraş merkezli depremden etkilenen illerde yardım çalışmaları bulunan Polat Vakfı, İskenderun ve Samandağ’da oluşturduğu depremzede yerleşkelerine yönelik olarak insani yardımlarına devam etmektedir.